asd

// Systemy rur

Opaski, złączki i kołnierze

Opis podstawowy

W zakresie swojej produkcji oferujemy elementy rurowe o przekroju kołowym i prostokątnym, które wykonane są z certyfikowanej, wysokiej jakości blachy ocynkowanej o standardowej grubości od 0,75 mm do 0,90 mm. Oferujemy również elementy rurowe w wykonaniu specjalnym i na życzenie klienta możemy je wykonać z blachy ocynkowanej o grubości 1,25 mm. W zakresie swojej produkcji oferujemy również elementy rurowe dla systemów odpylania z blachy czarnej o grubości 2 mm, 2,5 mm i 3 mm. Elementy takie często są stosowane w branżach, w których występuje podwyższone ryzyko ich szybszej eksploatacji z powodu uszkodzeń mechanicznych czy ściernych.

Produkcja elementów jest wykonywana w przedziale średnic Ø80 – Ø1000.

Elementy rurowe o przekroju kołowym standardowo zakończone są przeżłobieniami/falcami, które umożliwiają łatwy i szybki montaż za pomocą opasek łączeniowych do szybkiego montażu lub za pomocą owiercanych kołnierzy/flanszy. Nasz system montażu pozwala w bardzo prosty sposób rozbudować lub zmodernizować istniejącą instalację przy minimalnym poniesieniu dodatkowych kosztów, ponieważ stosowane kształtki są wielokrotnego użytku.

Zastosowanie

Opaski wąskie – standardowo stosujemy w zakresie średnic  Ø80 do  Ø160, jednak dostępne są w zakresie do  Ø500. Opaski wąskie wykonane są z dwóch połówek i łączone są za pomocą dwóch śrób imbusowych M5.

Opaski szerokie – opaski zaciskowe szerokie standardowo są wykonywane od średnicy  Ø180 do Ø800 i łączone są za pomocą jednej śruby inbusowej M8.

Kołnierze – kołnierze płaskie wykonywane są w zakresie wszystkich średnic. Kołniere są skręcane za pomocą śrub i w zależności od wielkości kołnierza, jest on wykonany o różnej grubości, różnej ilości otworów i różnej średnicy otworu. Kołnierze mogą być dostarczane w wersji surowej, malowanej lub ocynkowanej.

Parametry techniczne

Opis w przygotowaniu