asd

// Systemy rur

Przejścia

Opis podstawowy

W zakresie swojej produkcji oferujemy elementy rurowe o przekroju kołowym i prostokątnym, które wykonane są z certyfikowanej, wysokiej jakości blachy ocynkowanej o standardowej grubości od 0,75 mm do 0,90 mm. Oferujemy również elementy rurowe w wykonaniu specjalnym i na życzenie klienta możemy je wykonać z blachy ocynkowanej o grubości 1,25 mm. W zakresie swojej produkcji oferujemy również elementy rurowe dla systemów odpylania z blachy czarnej o grubości 2 mm, 2,5 mm i 3 mm. Elementy takie często są stosowane w branżach, w których występuje podwyższone ryzyko ich szybszej eksploatacji z powodu uszkodzeń mechanicznych czy ściernych.

Produkcja elementów jest wykonywana w przedziale średnic Ø80 – Ø1000.

Elementy rurowe o przekroju kołowym standardowo zakończone są przeżłobieniami/falcami, które umożliwiają łatwy i szybki montaż za pomocą opasek łączeniowych do szybkiego montażu lub za pomocą owiercanych kołnierzy/flanszy. Nasz system montażu pozwala w bardzo prosty sposób rozbudować lub zmodernizować istniejącą instalację przy minimalnym poniesieniu dodatkowych kosztów, ponieważ stosowane kształtki są wielokrotnego użytku.

Zastosowanie

Przejścia (dyfuzory) to elementy przejściowe typu rura/prostokąt. W zależności od potrzeb, po stronie okrągłej, przejścia mogą być wykończone dla różnych metod montażu: wykończenie gładkie, pod wąż, pod opaskę, pod kołnierz. Po stronie prostokątnej, przejście standardowo jest wykonane z gładkim zakończeniem. Opcjonalnie zostaje założony kołnierz płaski (z otworami lub bez otworów) wg życzeń klienta. Przejścia standardowo wykonujemy z blachy galwanizowanej o grubości 0,9mm.

Parametry techniczne

Opis w przygotowaniu