asd

// Systemy rur

Redukcje

Opis podstawowy

W zakresie swojej produkcji oferujemy elementy rurowe o przekroju kołowym i prostokątnym, które wykonane są z certyfikowanej, wysokiej jakości blachy ocynkowanej o standardowej grubości od 0,75 mm do 0,90 mm. Oferujemy również elementy rurowe w wykonaniu specjalnym i na życzenie klienta możemy je wykonać z blachy ocynkowanej o grubości 1,25 mm. W zakresie swojej produkcji oferujemy również elementy rurowe dla systemów odpylania z blachy czarnej o grubości 2 mm, 2,5 mm i 3 mm. Elementy takie często są stosowane w branżach, w których występuje podwyższone ryzyko ich szybszej eksploatacji z powodu uszkodzeń mechanicznych czy ściernych.

Elementy rurowe o przekroju kołowym standardowo zakończone są przeżłobieniami/falcami, które umożliwiają łatwy i szybki montaż za pomocą opasek łączeniowych do szybkiego montażu lub za pomocą owiercanych kołnierzy/flanszy. Nasz system montażu pozwala w bardzo prosty sposób rozbudować lub zmodernizować istniejącą instalację przy minimalnym poniesieniu dodatkowych kosztów, ponieważ stosowane kształtki są wielokrotnego użytku.

Zastosowanie

Redukcje w zależności od potrzeb, mogą być wykończone dla różnych metod montażu: wykończenie gładkie, pod wąż, opaskę, kołnierz, itp. Redukcje wykonujemy standardowo z blachy galw. 0,9mm. W przypadku większych średnic (począwszy od Ø180 w górę) oraz w przypadku specjalnych zakończeń (głdakie, pod wąż lub z kołnierzem), redukcje zostają wydłużone o dodatkowy pierścień walcowy (z każdej lub z jednej strony po ok. 50 mm).

Parametry techniczne

Opis w przygotowaniu